sezon enduro 2022
GDZIE JEŹDZIMY

Izery – tu pisze się nasza historia …

sezon enduro 2022
GDZIE JEŹDZIMY

Izery – tu pisze się nasza historia …

Poznaj bliżej miejsce w którym obudziliśmy ducha prawdziwego Enduro

Mieszkamy w pięknym miejscu – otoczeni z każdej strony górami otrzymujemy nieskończoną ilość możliwości. Możemy pojechać na szosę podziwiając tym samym piękne widoki, wybrać bardziej wyboistą drogę rowerem gravelowym, czy wjechać w teren rowerem enduro na prawdziwie górską wycieczkę. Czy nie brzmi to jak wymarzone miejsce każdego rowerzysty?

najlepsza lokalizacja dla każdego rowerzysty!

Dlaczego najlepsza lokalizacja? Z każdej strony mamy góry – Izerskie, Karkonosze, Rudawy i Kaczawskie. Co więcej działamy w obszarze naszych sąsiadów – Czech i Niemiec. Otwiera to wiele możliwości do dalszej eksploracji, jak również przyciąga kolegów zza granicy do poznania uroku naszego rejonu! Dzięki zróżnicowanej specyfice gór i różnym poziomom trudności tras każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Góry Izerskie mają wyjątkową specyfikę. W przeważającej ilości porośnięte lasem iglastym, wypełniają je formacje skalne, przestrzenne hale i urokliwe górskie miejsca. Trasy rowerowe tutaj to najlepszy możliwy mix: ścióła, dzikie kamieniste ścieżki, korzenie, strome ścianki, slaby, ale również singletracki i flowowe szlaki rowerowe. Nasze Góry kryją w sobie wiele możliwości, a zajawkę mogą tu realizować nie tylko rowerzyści, bo także narciarze, biegacze, wspinacze i inni!

sezon enduro 2022